Manken & Fotomodel & Hostes Başvuru Formu

Manken & Fotomodel & Hostes Başvuru Formu

Ajans Medialine, dijital platformlardaki deneyim ve kitlelere erişim gücünü, manken, fotomodel ve fuar, stand, etkinlik hostesliği yapmak isteyen bay - bayan katılımcılara açıyor.

Ajans Medialine, her zamanki gibi sadece fark yaratıcı iş ve erişim modeliyle cast ve manken ajansı hizmetini başlattı.

Ne Farkı Var ?

* Ajans Medialine, sadece iş talep eden firmalara katalog gönderimi ile yetinmeyip manken, fotomodel, hostes ve oyuncu adaylarını doğrudan Google, Yandex, Bing ve Youtube gibi arama motorları üzerinden potansiyel iş imkanlarına eriştirmektedir. Ücretli, ücretsiz bütün başvuru seçeneklerinde aday, ajansımızı devre dışı bırakarak gelen talepleri dilediği gibi değerlendirebilir. Ajans bu işlemden herhangi bir komisyon almamaktadır.

* Bizim sistemimizde adaylar, başka ajanslarla çalışmalarını sürdürebilirler. Çünkü Ajans Medialine, diğer ajansların sunamayacağı multi media networkü ve dijital reklam ağları desteği ile adaylara ekstra tanınma ve bulunma imkanı sunmaktadır. Ajansımız herhangi bir aşamada münhasır çalışma yetkisi (Sadece bizimle çalışabilirsin, başka firmayla çalışamazsın zorlaması) istememektedir. Bize göre, Ajansın görevi adaya daha çok iş imkanı bulmaktır. Ajansımız sadece doğrudan doğruya aracılık ettiği işlerden ve verdiği hizmetlerden ücret alır. Dileyen aday, dilediği zaman bizimle çalışıp, dilediği zaman ayrılabilir. Bir aday, bizimle çalıştığı sırada başka bir firmanın işine de gidiyorsa biz sadece onun adına mutluluk duyar, teşvik ederiz 🙂

* Ajans Medialine, adayı teknolojinin tüm nimetlerinden istifade etmeye ve bu alanda sınırları zorlamaya yönlendirir. Her bir adayın, sosyal medyanın her mecrasında, tüm multimedya olanaklarıyla (foto, video vs.) ve bol miktarda yer alması gerektiğine inanır.

* Ajans Medialine, Franchising ağı ve derin saha deneyimi ile Türkiye’nin bir çok bölgesinden fiziki başvuru kabul edebilir, iş imkanları yaratabilir.

* Ajans Medialine, sunduğu diğer hizmetler sebebiyle Türkiye genelinde zaten bir çok firma ile iş ilişkisi içerisinde bulunduğu için, bu firmaların düzenleyeceği etkinlikler, katılacakları fuarlar, hazırlayacakları ürün katalogları ve hepsinden önemlisi tanıtım filmi ve diğer tanıtıcı materyal çekimlerinde ihtiyaç duyulan manken, foto model ve hostes ihtiyacını gidererek, adaylara ilave iş olanakları sağlayabilir.

Şimdilik 4 farklı başvuru statümüz var. Aşağıda formu doldururken seçeneklerden bunları inceleyebilirsiniz.

Artık çalışma ve para kazanma zamanı !
Başvurularınızı bekliyoruz !

Mankenlik başvurusu için tıklayın !

 

 

Reklamlar

Son Haberler: Antalya TV

Cannot load blog posts at this time.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s