FRANCHISING – BAYİLİK BAŞVURULARI

Ajans Medialine Franchising yoluyla girişimcileri meslek ve iş sahibi yapıyor !

Sektörde ve sahada, 2009 yılından bu yana yaşadığımız deneyimlerimizi, fark yaratan ürünlerimizi ve iş modelimizi girişimcilere açarak ailemizi genişletiyoruz. Küçük bir yatırım bedeli ile eğitim sürecinden sonra, uzmanlık gerektirecek bir teknik bilgiye gereksinim duymadan kendi işinizi kurabilir, iş hayatınızda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Ajans Medialine, sahada defalarca test edilmiş, faydası kanıtlanmış ürünleriyle size ve bölgenizdeki potansiyel müşterilerinize başarının kapılarını aralıyor. Bölgenizde ajansımızın “Tek Yetkili Satıcı” kimliğiyle, kendi firmanızla iş yapın.

Ajans Medialine, Franchising sürecinin ve iş modelinin tüm teknik alt yapısını ve ürün kalite garantisini üstlenmektedir.

AJANS MEDIALINE HAKKINDA
Ajans Medialine, 2009 yılından bu yana her ölçekteki firmaların dijital platformlardaki sorun ve arayışlarını en ucuz ve pratik yollarla çözüme kavuşturmaktadır. Bünyemizde bulunan Antalya TV, HD Magazin TV, İstanbul Domain Plaza ve diğer markalar ve onlarca portal ve yayın ağı ile müşterilerimizi yeni müşterilerine ulaştırmaktayız. Merkezimiz Antalya’da olup, Ege ve Akdeniz bölgelerindeki derin saha çalışmalarımızdan edindiğimiz deneyim ve birikimi Franchising yoluyla daha geniş bölgelere ulaştırmayı amaçlıyoruz.

NELER GEREKLİ ?

Ajans Medialine Franchising sisteminde minimum gereksinimler şunlardır:

Franchising (İsim Hakkı) Bedeli
İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya illeri hariç tüm iller için (Merkez ilçeleri dahil) 25.000 TL.
Yukarıdaki illerin ilçeleri ve tüm illerin merkez ilçeleri hariç diğer ilçeler için 10.000 TL.
Yurt Dışı tüm yerleşim merkezleri için 25.000 TL.

Eğitim
Franchising alan veya çalıştıracağı kimseler için minimum 10 günlük eğitim süreci bulunmaktadır. Eğitim çalışmaları Antalya ve ilçelerinde yapılmaktadır. Eğitim için ilave bir ücret istenmemekte, eğitim süreci boyunca konaklama ve diğer giderler Franchising alan kişi veya firma tarafından karşılanmaktadır. Franchising alan firma sahibi veya personeli, eğitim olanaklarımızdan franchising boyunca dilediği kadar limitsiz olarak istifade edebilir.

Eğitim sürecinde aşağıdaki hususlar üzerinde çalışılmaktadır;

– Ajans Medialine tarafından sunulan ürünler
– İş modelimiz ve Ajans Medialine Network Sistemi
– Her bir ürün için ayrı ayrı, satış taktik ve stratejilerimiz
– Müşteri ilişkileri prensiplerimiz
– Finansal işler ve muhasebeleştirme ilkelerimiz
– Minimum gereksinimlerde belirtilen teknik donanımın kullanma bilgileri

Donanım
Ajans Medialine Franchising sistemine katılmak için aşağıdaki donanım ve yapılandırma kriterlerinin sağlanması gereklidir;

– Franchising alan, gerçek veya tüzel kişi olmalıdır
– En az 20 m2 büyüklükte bir çalışma ofisi kurmalıdır (Bununla birlikte, Ajans Medialine ofis ortamında geçirilen her dakikayı kayıp zaman olarak görür ve mümkün mertebe müşteri ziyaretini önerir)
– Gerçek veya tüzel kişinin, fatura, kaşe vs. matbu evrakları hazır olmalıdır. Ajans Medialine, sözleşme, kartvizit vs. matbu evrakların hazırlanmasında kendi şablonları ile Franchising alana destek sunmaktadır.
– Tabela: Ajans Medialine, gerçek veya tüzel kişinin ofisinin girişinde veya cephesinde “Ajans Medialine” logosunu taşıyan tasarımı ajansımızca yapılmış bir tabelanın bulunmasını şart koşmaktadır.
– PC veya Laptop bilgisayar, kablosuz internet bağlantısı
– Sahada çalışacak her görevli için Samsung Not 4 veya Not serisinin daha üst modellerinde akıllı cep telefonu

KİMLER İÇİN UYGUN ?

Ajans Medialine Franchising Sistemi aşağıdaki meslek grupları ve kişiler için uygundur;

– Üniversitelerin Radyo Televizyon Sinema, Fotoğrafçılık, Reklam, Halkla İlişkiler, Bilgisayar Programcılığı, İşletme ve benzeri bölümlerinden mezun olup, kendi işini kurmak isteyen kişiler;

– Bölgesinde, Gazete, Dergi, Radyo, TV ve Ajans işletmeciliği yapmakta olup, mevcut müşterilerine dijital sahanın ürünleriyle de satış yapmak isteyen kişi ve firmalar,

– Gazete, Dergi, Radyo, TV ve Ajans bünyesinde özellikle reklam birimlerinde çalışıp deneyim kazanmış ve kendi işini kurmak isteyen kişiler,

– Bilişim teknolojilerine ilgili, insan ilişkileri kuvvetli ve kendi işini kurmak veya serbest zamanlı kendi işiyle birlikte ilave gelir elde etmek isteyen kişiler

SÜREÇ NASIL İŞLİYOR ?

Ajans Medialine Franchising sistemine katılmak isteyen gerçek ve tüzel kişi ile franchising bedeli alınarak sözleşme imzalanır. Franchising alan kişi, diğer minimum gereksinimleri (ofis, resmi başvurular vs.) yerine getirdikten sonra, kendisi ve varsa birlikte çalışacağı görevlilerle birlikte en az 10 gün süren saha uygulamalı eğitime katılır. Franchising alan, eğitimi yeterli gördüğünde hemen kendi bölgesinde yeni iş hayatına atılabilir.

Ajans Medialine ürünleri satıldığında, Franchising alan gerekli verileri network ağımız üzerinden merkeze gönderir ve tüm teknik işlemler Ajans Medialine tarafından yerine getirilir. Ürünlerimizin teknik işlemlerinin karşılığı olan bedeller, Ajans Medialine ve Franchising firması arasında muhasebeleştirilir.

Yeni ürünlerde, gerekli tüm eğitimler Ajans Medialine tarafından sunulmaya devam eder. Franchising alan firmanın bulunduğu yerleşim merkezinde başka bir firmaya hiç bir şekilde satış yetkisi verilmez. Başka bölgelerden referansla gelen işler, her hal ve şartta o bölgedeki Franchising firması üzerinden yapılır. İşteki kâr, franchising firmasına ait olur.

NE SATACAĞIZ ?

Ajans Medialine, firmaların internetteki tüm ihtiyaçlarına en ucuz ve pratik ürünlerle çözüm getirmektedir. İlkemiz, müşterilerimize sadece işe yarayan ürünler sunmaktır. Ajans Medialine tarafından şu anda sunulan hizmetler şunlardır:

( Satılacak ürünler ve fiyatları hakkında bilgi edinmek için burayı tıklayın ! )

– Google Harita Tescili ve mobil cihazlara yapılandırılması
– Tescilli Youtube Kanalı açılışı ve mobil cihazlara yapılandırılması
– Tanıtım Filmi
– Mobil uyumlu 360 Derece Sanal Tur Çekimi
– Mobil Uyumlu İnternet Sitesi tasarımı ve mobil cihazlara entegrasyonu
– Sosyal Medya İçerik Dağıtım Sistemi
– Video SEO
– Foto SEO
– Facebook, Foursquare (Swarm) gibi sosyal medya ağlarında, yönetilemeyen yer bildirim noktalarının işletme yönetimine açılması
– Sponsorlu Ticari Facebook reklamları optimizasyonu
– Google Adwords Reklamları
– Etkinlik ve özel haber çekimleri

NE KADAR GELİR ELDE EDERİM ?

Ajans Medialine tarafından belirlenen yönergelere uygun hareket edildiğinde, işleri tek başına yapan bir kişi Franchising eğitimini tamamlamasının ardından 2. veya 3. aydan itibaren aylık minimum 6.000 – 8.000 TL. arasında gelir elde eder. Bu miktar, Ajans Medialine tarafından belirlenen en düşük performans kriteridir. Hedefimiz daima daha yüksek olmalıdır.

HEMEN KATILIN !

Artık kendi işinizi kurmanın zamanının geldiğini düşünüyorsanız veya bize doğrudan sormak istediğiniz şeyler varsa hemen bizi arayın.

GSM: 0533 3848784 (Ali Aksoy)

AJANS MEDIALINE FRANCHISING BAŞVURU FORMU

Reklamlar

Son Haberler: Antalya TV

Cannot load blog posts at this time.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s