Sıra Gecesi Hiçde Sıradan Değildi…

Anadolu Kültür ve Müzik Derneği- Şükrü Güngören - Filiz Mertkaya-Sema Öker- Ela Doğan- Kybele Gurup- Antalya TV- Muhabir Rüya Kürümoğlu (9) Anadolu Kültür ve Müzik Derneği, hazırlamış oldukları Sıra Gecesi, alışıla gelmiş sıra gecelerinden çok farklı yaşandı. Dernek başkanı Şükrü Güngören

“Burası evinizin 2. oturma salonu gibidir. konukları bir anda sahnede seyrederken, bir anda servis yaparken hatta bulaşık bile yıkarken görebileceğiniz, samimi ve sıcak bir ortama sahibiz. Burada sen, ben diye birşey yok sadece biz var. ortamımızı anlatamam ama buyrun gelin yaşayın” diye konuştu.

Filiz Mertkaya doğum günü için  Anadolu Kültür ve Müzik Derneğini tercih edenlerdendi.

İlerleyen saatde tüm konuklar Mira Alaturka’ya Behnan suat Zor’un sahnesine giderken hazırlanan Çiğ Köfteyi de götürmeyi ihmal etmediler.

Anadolu Kültür ve Müzik Derneği- Şükrü Güngören - Ela Doğan- Kybele Gurup-Avukat Oğuzhan Genç- Antalya TV- Muhabir Rüya Kürümoğlu- Ela Doğan - Kybele Gurup (2)

Genellikle Antalya’nın solistlerini ağırlayan Anadolu Kültür ve Müzik Derneği, adına yakışır bir şekilde haftanın her gecesi ayrı bir konsept ile konuklarına eğlenceyi yaşatıyor.

https://www.facebook.com/groups/anadolumusik/?fref=ts

Anadolu Kültür ve Müzik Derneği- Şükrü Güngören - Filiz Mertkaya-Sema Öker- Ela Doğan- Kybele Gurup- Antalya TV- Muhabir Rüya Kürümoğlu (18)

Anadolu Kültür ve Müzik Derneği- Şükrü Güngören - Filiz Mertkaya- Antalya TV- Muhabir Rüya Kürümoğlu -Ela Doğan - Kybele Gurup (5)

Anadolu Kültür ve Müzik Derneği- Mira Alaturka- Behnan Suat Zor- Şükrü Güngören - Ela Doğan- Kybele Gurup-   Antalya TV- Muhabir Rüya Kürümoğlu-Ela Doğan - Kybele Gurup (57)

Anadolu Kültür ve Müzik Derneği- Şükrü Güngören - Ela Doğan- Kybele Gurup-Avukat Oğuzhan Genç- Antalya TV- Muhabir Rüya Kürümoğlu- Ela Doğan - Kybele Gurup (1)

Anadolu Kültür ve Müzik Derneği- Şükrü Güngören - Ela Doğan- Kybele Gurup-Avukat Oğuzhan Genç- Antalya TV- Muhabir Rüya Kürümoğlu- Ela Doğan - Kybele Gurup (4)

Anadolu Kültür ve Müzik Derneği- Şükrü Güngören - Ela Doğan- Kybele Gurup-Avukat Oğuzhan Genç- Antalya TV- Muhabir Rüya Kürümoğlu- Ela Doğan - Kybele Gurup (3)

Ela Doğan - Kybele Gurup (55)

Anadolu Kültür ve Müzik Derneği- Şükrü Güngören - Filiz Mertkaya-Sema Öker- Ela Doğan- Kybele Gurup- Antalya TV- Muhabir Rüya Kürümoğlu

Anadolu Kültür ve Müzik Derneği- Şükrü Güngören - Ela Doğan- Kybele Gurup-Avukat Oğuzhan Genç- Antalya TV- Muhabir Rüya KürümoğluEla Doğan - Kybele Gurup (58)

Anadolu Kültür ve Müzik Derneği- Şükrü Güngören - Filiz Mertkaya-Sema Öker- Ela Doğan- Kybele Gurup- Antalya TV- Muhabir Rüya Kürümoğlu (7)

Ela Doğan - Kybele Gurup (67)

 

Anadolu Kültür ve Müzik Derneği- Şükrü Güngören - Filiz Mertkaya-Sema Öker- Ela Doğan- Kybele Gurup- Antalya TV- Muhabir Rüya Kürümoğlu (13)

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s